Szkoła Podstawowa nr 1 im. Konstytucji 3 Maja w Kaliszu
Szkoła

XVII Miejski Konkurs Recytatorski im. Konstytucji 3 Maja
06.06.2023 godz. 16:40

W piątek 02.06.2023 roku odbył się XVII Miejski Konkurs Recytatorski im. Konstytucji 3 Maja. W zmaganiach wzięło udział dwanaścioro uczniów z kaliskich szkół. Uczniowie walczyli prezentując utwory literackie o tematyce patriotycznej. Komisja w składzie: p. Iwona Słopień, Paulina Kryszak, Małgorzata Serocka i p. Danuta Wejman oceniali dobór repertuaru, interpretację, dykcję oraz ogólne wrażenie. Wyłoniono następujących zwycięzców:

Klasy I – III

I miejsce Lena Szymańska SP 22
II miejsce Julia Wypych SP 1
II miejsce Zuzanna Jackowska SP 14
III miejsce Maciej Mikurenda SP 22
III miejsce Milena Pawelska SP22
Wyróżnienie: Lena Matuszak SP1

Laureatom gratulujemy, wszystkim uczestnikom dziękujemy za uczestnictwo i zapraszamy za rok.