Rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020
05.09.2019 godz. 10:52

Wypoczęci i gotowi na nowe wyzwania uczniowie naszej szkoły stawili się 2 września 2019r na uroczystym rozpoczęciu roku szkolnego 2019/20. Wychowawczynie: pani Iwona Miskiewicz i pani Aleksandra Bielewicz oraz pani dyrektor – Beata Zalewska szczególnie ciepło powitały tegorocznych pierwszoklasistów, którzy rozpoczynają wspaniałą przygodę edukacyjną. Wiele nowych wyzwań czeka również naszych czwartoklasistów, którzy rozpoczęli nowy etap edukacyjny.

Podczas uroczystości zaprezentowała się klasa 7a, która przygotowała część artystyczną pod czujnym okiem wychowawczyni pani Alicji Pecolt- Matyjak. . Wszyscy uczniowie po zebraniu na sali sportowej udali się wraz ze swoimi wychowawcami na spotkania informacyjno-integracyjne.

Wszystkim uczniom życzymy, aby ten nowy rok szkolny był udany i pełen niezapomnianych chwil!