Pomaganie za jechanie
12.04.2024 godz. 07:21

Szanowni Państwo!

nasza szkoła przystąpiła do ogólnopolskiej akcji Pomaganie za jechanie, która polega na zbieraniu funduszy na rzecz dzieci z niepełnosprawnością. Nasz udział ma polegać na zbieraniu fantów, które zostaną przekazane
na licytacje, które już w maju i czerwcu odbędą się tutaj

Dzięki uprzejmości Małgorzaty Tomczak i wszystkich ludzi z Kaliskich Aukcji Charytatywnych organizatorzy akcji otrzymali aż dwa miesiące na tej grupie Koniecznie musimy to wykorzystać w 100%

Oczywiście cała kasa zebrana z licytacji przekazana zostanie do wspólnej skarbonki Dominiki i Dawida, bohaterów VI edycji Pomaganie Za Jechanie.

Dawid i Dominika to bliźniaki, które na świat przyszły w 28 tygodniu ciąży. Po licznych komplikacjach wystąpiło u dzieci upośledzenie w stopniu głębokim.

Co może być fantem na licytację

Mogą to być bony, vouchery, usługi (np. korepetycje, nauka tańca, mycie samochodu lub okien w domu), rękodzieło, książki, zabawki, chemia gospodarcza, rośliny.

Pięknie licytują się zabawki i akcesoria dla dzieci.

Sprzęt AGD i RTV zawsze cieszy się popularnością.

Oprócz rzeczy nowych możemy też wystawiać używane rzeczy, sprzęt, zabawki, ale muszą to być rzeczy czyste i w stanie wręcz idealnym.

Takie, jakie sami byśmy chcieli wylicytować.

Ogólnie można wystawić wszystko co komu przyjdzie na myśl. Wszystko co znajdzie się w zasięgu oka i ręki.

Rzeczy nam zbędne mogą okazać się pożądane przez innych!

Otwieramy szafy, szuflady, piwnice i działamy.

Liczymy na Państwa wparcie