Dzień Lenia
25.10.2019 godz. 13:17

Ogłoszenie, które pojawiło się na tablicach ogłoszeń dzień wcześniej wzbudziło wiele zainteresowania, Komentowano je w różny sposób, że to żart, dowcip, prima aprilis… Inni przekonywali się nawzajem, że to prawda. A my czekaliśmy na rezultaty tego ogłoszenia.
No i stało się! Przyznam, iż przerosło to nasze oczekiwania, ale i ucieszyło…
Mnóstwo dzieci przyszło w piżamach na sobie lub w siateczkach i szybciutko przebrali się. Wyjęli swoje bambosze, kapciuchy, cieple skarpety , kocyki, pluszaczki, przytulaczki i poduszeczki. Na piżamki jak przystało założono szlafroczki . Na oczy „śpioszki”. Ach jak było CUDOWNIE . Przyjaźnie, domowo, dziecinnie i momentami sennie.
Ku zaskoczeniu wszystkich do obwieszczenia dostosowały się również nauczycielki, ubierając się w śmieszne piżamki, szlafroki, na nogach papucie lub klapki z puszkiem.
Na parterze pochód obserwowała Pani Dyrektor gratulując dzieciom poczucia humoru i odwagi w podejmowaniu nietypowych wyzwań.
Wśród piżamowców wyłoniono najbardziej wystrzałową piżamę... Wyróżniony został Franciszek Leśniewski, który wystąpił w piżamie elfa, oraz Dan Jeminaj, który idealnie wpasował się w rolę śpiocha... Z nauczycieli w najbardziej wystrzałową piżamkę wystroiła się pani Julita Kowalska.
Dzieciom BAAARDZO podobał się ten nietypowy dzień, który mam nadzieję, iż pozostanie w ich pamięci na długie, długie lata.
A rodzicom dziękuję, iż potraktowali ten dzień na wesoło. Jeśli po obejrzeniu zdjęć uśmiech pojawi się na Państwa ustach to uznam, iż pomysł był udany, a Państwo nie zatraciliście w sobie dziecka.
Przypominam, iż szkoła to nie tylko miejsce nauki ale również zabawy.
A w piżamach zabawa była SUPER!!!