
W poniedziałek uczniowie klas 4a i 4b wybrali się do Muzeum Historii Przemysłu w Opatówku. Podczas wizyty uczestniczyli w ciekawych warsztatach czerpania papieru, dzięki którym mogli samodzielnie wykonać kartki papieru poznając tradycyjne techniki jego wytwarzania. Uczniowie mieli również okazję obejrzeć bogatą ekspozycję muzealną, poznając historię przemysłu oraz zabytkowe maszyny i urządzenia używane niegdyś w różnych gałęziach produkcji. Na zakończenie nie zabrakło słodkiego akcentu - wszyscy mogli ochłodzić się pysznymi lodami![]()
Wycieczka była nie tylko interesującą lekcją historii, ale też okazją do zdobycia nowych doświadczeń i wspólnego spędzenia czasu.



