Ułatwienia dostępu

tel./fax +48 62 501 84 88
sekretariat@sp1.kalisz.pl

Sekretariat czynny Pn - Pt
w godzinach 8:00 do 15:00

AKTUALNOŚCI

Wszystko o szkole...

1cce4e18 41c6 42a5 b88a 842c5acd8b31

W dniu 18.11.2025 r odbył się szkoły konkurs "Flagi i stolice świata". Wzięło w nim udział 64 uczniów naszej szkoły z klas 4-8. Poziom wiedzy był wysoki, a miejsca na podium zajęli:
🥇 Emmanuel Azuka z kl. 8a
🥈Dawid Muszyński z kl. 6a
🥉Tobiasz Błaszczyk z kl. 7a
Dziękujemy uczniom za tak liczny udział, gratulujemy zwycięzcom i życzymy dalszych sukcesów. 🏆

43866552 2569 455d a0bc 4669cfe7a8b8

Wyniki dyktanda i konkursu literackiego.
Z okazji Dnia Życzliwości uczniowie klas 5b, 6a i 6b mieli okazję wziąć udział w dwóch konkursach: dyktandzie oraz literackim na napisanie wiersza o życzliwości. Celem obu konkursów było nie tylko sprawdzenie umiejętności ortograficznych czy pisarskich, ale przede wszystkim promowanie życzliwości, kultury słowa i wzajemnego szacunku.
Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy i słodkości, a zwycięzcy – także książeczki z humorystycznymi dyktandami.
Gratulujemy zwycięzcom oraz wszystkim, którzy podjęli wyzwanie!
Pamiętajmy, życzliwość zaczyna się od słów – nie tylko w dyktandzie!
Wyniki:
Dyktando
I miejsce – Alicja Stefaniak kl. 6a
II miejsce – Bartłomiej Muszyński kl. 5b
III miejsce – Nikola Kołowrotkiewicz kl. 6a
Konkurs literacki
I miejsce – Julia Plota kl. 6a
wyróżnienie - Bartłomiej Muszyński kl. 5b

0f30e3a3 9f64 4dd5 b318 944af35312f6

W dniu 20 listopada dwoje uczniów naszej szkoły: Zuzanna Olszyna z klasy 8b oraz Emmanuel Azuka z klasy 8a uczestniczyło w XIV Konkursie Języka Angielskiego organizowanym przez Sp18 wraz z ODN w Kaliszu. Udział w konkursie był szansą na zaprezentowanie swoich wysokich umiejętności oraz możliwością rywalizacji z 85 uczestnikami z Południowej Wielkopolski. Gratulujemy naszym uczestnikom i dziękujemy za reprezentowanie naszej szkoły!

Szukaj