WAŻNA INFORMACJA
30.04.2020 godz. 17:06

Szanowni Państwo!
Rząd ogłosił, że placówki opiekuńcze takie jak żłobki i przedszkola mogą być otwarte od 6 maja, jednak decyzje co do konkretnej daty otwarcia pozostawił samorządom. Przywrócenie normalnego trybu pracy tych placówek wymaga wdrożenia procedur sanitarnych, które zapewnią bezpieczeństwo dzieciom i personelowi. Dlatego w Kaliszu planowane jest na połowę maja. To oznacza, że rodzice będą mogli zaprowadzić dzieci do placówek w poniedziałek, 18 maja. Termin może ulec zmianie, w zależności od rozwoju epidemii koronawirusa.Informacje ważne dla dzieci, rodziców oraz administracji żłobków i przedszkoli będą przekazywane na bieżąco, także za pośrednictwem stron internetowych i mediów społecznościowych miasta oraz poszczególnych placówek.