Szkoła Podstawowa nr 1 im. Konstytucji 3 Maja w Kaliszu
Szkoła

Uroczyste Zakończenie Roku Szkolnego
23.06.2023 godz. 15:20

Po miesiącach wytężonej pracy, 23 czerwca 20123 roku nadszedł czas na upragniony wypoczynek. O godzinie 8:00 w sali gimnastycznej naszej szkoły odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2022/23.

Na początku Pani Dyrektor Beata Zalewska przywitała uczniów klas 0-VIII, rodziców, nauczycieli, pracowników szkoły oraz zaproszonych gości, jednocześnie zapraszając wszystkich na część artystyczną czerwcowego spotkania, którą przygotowała klasa 3b pod kierunkiem pani Joanny Sobocińskiej.

Momentem długo wyczekiwanym przez uczniów było wręczenie przez Panią Dyrektor i Wychowawców nagród za wysokie wyniki w nauce, stuprocentową frekwencję oraz największy przyrost wiedzy.

Miłą niespodziankę dla absolwentów przygotowali uczniowie klasy VII, którzy dobrym słowem i prezentem pożegnali starszych kolegów. Klasy ósme pożegnały się z nami pięknym polonezem.

Po spotkaniu ogólnym, uczniowie poszczególnych klas udali się wraz z wychowawcami do sal lekcyjnych, by we własnym gronie dokonać refleksji nad minionymi miesiącami oraz podzielić się wakacyjnymi planami.