Pogromcy byków!
26.02.2021 godz. 10:57

Wyniki szkolnego konkursu ortograficznego
dla uczniów klas szóstych „Pogromcy byków”.

W poniedziałek ogłoszone zostały wyniki pierwszej części szkolnego konkursu ortograficznego dla klas szóstych „Pogromcy byków”. Uczniowie zmagali się z zadaniami obejmującymi zasady pisowni „ó” i „u”.
Poziom, który zaprezentowali szóstoklasiści, był bardzo wyrównany, a o wygranej zadecydowały niewielkie różnice punktów.
Tytuł „Pogromcy byków” w lutym zdobył Wojciech Maruda z klasy 6b, który wykonał bezbłędnie wszystkie zadania. Drugie miejsce zajęła koleżanka z klasy Ewa Banasiak, a trzecie miejsce - Laura Łagoda. Tuż za podium znalazło się kilkoro uczniów: Wiktor Chojnowski (kl. 6b), Antonina Borowiak (kl. 6a), Zuzanna Sucharska (kl.6a) i Oktavia Furmańczyk (kl. 6c).
Wszystkim gratulujemy!
W marcu kolejna część konkursu, tym razem czekają na Was zadania z „rz” i „ż”. Zapraszamy do udziału!