Pierwszy dzień wiosny!!!
21.03.2019 godz. 11:27

Na pierwszy dzień wiosny każdy czeka z utęsknieniem. Zatem, gdy nadejdzie, należy go odpowiednio uczcić.
W tym roku szkolnym, pierwszy dzień wiosny w naszej szkole obchodziliśmy w sposób kolorowy. Kilka dni wcześniej przewodniczący klas starszych, losowali karteczkę z kolorem, który ma dominować w jego klasie. Uczniowie pięknie się przygotowali do tego konkursu... Na pierwszy rzut oka, było już widać jaką barwę wylosowała jego klasa. Nagrodą w konkursie był kolejny dzień bez pytania i bez sprawdzianów.  Wybór był tak ciężki, że jutrzejszy dzień też jest świętem dla całej społeczności szkolnej! OGŁASZAMY!!! JUTRO NIE PYTAMY!!! Głównym celem imprezy była integracja uczniów, motywowanie do pracy na rzecz klasy, szkoły, wdrażanie do zdrowej rywalizacji oraz zniechęcenie uczniów klas starszych do wagarów, by Pierwszy Dzień Wiosny nie był postrzegany jako Dzień Wagarowicza.