Szkoła Podstawowa nr 1 im. Konstytucji 3 Maja w Kaliszu
Szkoła

Ostatnie powtórzenie z literatury przed egzaminem
22.05.2023 godz. 16:27

Ostatnia lekcja polskiego przed egzaminem ósmoklasisty należała do uczniów. Tym razem wspólne powtórzenie z literatury miało formę grupowej rywalizacji. W klasie 8b pytania do konkursu na platformie Quizizz przygotowały Ania Kominkiewicz i Julia Raszewska. Najlepiej z zadaniami poradziła sobie grupa w składzie: Nikola M., Julia W., Zuzia B. i Maja L. Z kolei w klasie 8c zabawa miała formę zmodyfikowanej na potrzeby lekcji Familiady, którą przygotowały i przeprowadziły Dagmara Grabowska i Aleksandra Janczak. W tej konkurencji najwięcej punktów zdobyła grupa pierwsza (Oktavia F., Nikola S., Wiktoria G., Oliwia S., Ania Ch., Kuba S., Olexii P.). Zwycięzcom gratulujemy, a Ani, Julii, Dagmarze i Oli dziękujemy przygotowanie zadań.