Szkoła Podstawowa nr 1 im. Konstytucji 3 Maja w Kaliszu
Szkoła

Moja własna strona internetowa!
28.04.2022 godz. 12:40

Uczniowie klas 7 brali udział w projekcie "Moja własna strona internetowa". Na lekcjach informatyki dzieci tworzyły strony internetowe w dysku Google, poznając tym samym dostępne narzędzia. Temat tworzonych witryn był dowolny. Powstały strony
o psach, kotach, piłkarzach, serialach, piosenkarzach, grach komputerowych itp. Uczniowie najlepszych stron otrzymali dyplomy "Młodego Programisty", dodatkowo zostały wyróżnione dwie wybitne strony internetowe uczennic z klasy 7b: Nikoli Moras, która stworzyła witrynę na temat pole dance oraz Anny Kominkiewicz, strona pt. "Świat Harre"go Pottera". Dziewczynki dodatkowo otrzymały dyplom "Nagrodę Młodego Programisty" za stworzenie najlepszych stron internetowych. Zobaczcie Państwo sami:
https://sites.google.com/.../strona-g%C5%82%C3%B3wna..
https://sites.google.com/.../moj.../strona-g%C5%82%C3%B3wna 
Z radością i ogromną dumą ogląda się prace uczniów, które są tak dopracowane i przemyślane.
Joanna Kucharska