Mamy sukces!!
28.04.2022 godz. 11:51

Cieszymy się ogromnie z sukcesu naszych uczniów w Międzyszkolnym Konkursie Multimedialnym pt. „Reklama mojej szkoły” organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 22
w Kaliszu. Celem konkursu była: aktywizacja twórcza uczniów, zachęcenie uczniów do konstruktywnego wykorzystania nowych urządzeń multimedialnych, do poszerzania wiedzy i umiejętności z zakresu technologii informacyjnej, rozbudzenie poczucia przynależności do danej społeczności szkolnej i dumy z tego powodu, promocja szkoły.
Opłaciły się godziny przygotowań ponieważ uczniowie naszej szkoły zajęli wszystkie trzy pierwsze miejsca! I tak:
I miejsce przypadło Nadii Darwich, uczennicy klasy 8a. Nadia przygotowała prezentację multimedialną o naszej szkole w aplikacji CANVA.
II miejsce zajął Filip Gołembiewski, uczeń klasy 8b. Filip stworzył stronę internetową naszej szkoły w dysku Google.
III miejsce należy do Oliwii Twardowskiej oraz Amelii Krzanowskiej, uczennic klasy 8c. Dziewczynki również przygotowały prezentację w aplikacji CANVA o naszej szkole.
Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Uczniów do konkursu przygotowała pani Joanna Kucharska.